انواع تقویم و سررسید مدیریتی

سررسید مدیریتی

انواع تقویم و سررسید مدیریتی

سررسید مدیریتی نوعی از سررسید است که برای کاربرد خاص مدیران طراحی می­شود. این نوع از سررسیدها معمولاً دارای تفاوت‌هایی با انواع معمول سررسید هستند. این نوع از سررسیدها باید به گونه­ای باشند که فضای مناسب را برنامه­ریزی در اختیار مدیریت قرار داده و همچنان به صورت کامل وقایع و تاریخ­نگاری را نشان دهد. سررسید مدیریتی معمولاً سایزی بزرگ‌تر از ابعاد عادی و روزانه سررسید داشته و به طور معمول از قطع رحلی برای چاپ این گونه از سررسیدها استفاده می­شود. این نوع از سررسید معمولاً قابل حمل نبوده و تنها در محل استفاده می­شوند.

فضای یادداشت سررسید مدیریتی

فضای یادداشت سررسید مدیریتی معمولاً زیاد بوده و امکان یادداشت­برداری به اندازه کافی را در اختیار فرد قرار می­دهد. این نوع سررسیدها علاوه بر صفحات روزشمار تقویم معمولاً یک صفحه در ابتدای سررسید را به یک نمای کلی از تقویم آن سال اختصاص می­دهند. سررسیدها و تقویم­های مدیریتی به گونه­ای طراحی می­شوند که محل­هایی برای نگهداری خودکار، ماشین حساب و برگه­های یادداشت داشته باشند تا فرد مجبور به حمل جداگانه این وسایل نباشد.

جلد زیبای سررسیدهای مدیریتی

این گونه از سررسیدها معمولاً توسط مدیران در جلسات و همایش­های مهم مورد استفاده قرار می­گیرند و بر این اساس نیاز است طراحی و جلد شکیل و زیبایی داشته باشند. جلد سررسیدهای مدیریتی معمولاً از چرم مرغوب و مقاوم و یا از چرم مصنوعی موسوم به ترمو ساخته می­شود. این نوع از جلدها در صورت وزن بالای سررسید و همچنین استفاده زیاد و طولانی مدت دچار پارگی نشده و دوام و مقاومت خوبی دارند. همچنین این نوع از جلدها زیبایی خاصی داشته و بسیار مورد پسند هستند.

قفل مگنتی سررسیدهای مدیریتی

 

 

یک مشخصه دیگر جلدهای سررسیدهای مدیریتی وجود قفل مگنتی در اثر این سررسیدها است. معمولاً این نوع از سررسیدها برای بسته شدن یک قفل مگنتی زیبا دارند که به طور معمول تبلیغات بر روی آن قفل و به صورت لیزری تنها با درج نام و یا لوگوی مدنظر صورت می­گیرد. این نوع از طراحی جلد بسیار زیبا و شکیل و مناسب مدیران است. جلدهای سررسیدهای مدیریتی در انواع جلدهای ارگانایزر، ترمو، قفل‌دار رمزی، ماشین حسابی، کلاسوری، جلد قرآنی، مگنتی، چرمی و لبه­دار قابل تولید هستند. هر کدام از این جلدها با توجه به سلیقه سفارش دهنده قابل اختصاصی­سازی و چاپ بر اساس هدف آن­­ها برای سال ۹۹ هستند.

برگ گلاسه در سررسیدهای مدیریتی

دیگر تفاوت سررسید مدیریتی با انواع سررسیدها وجود چند برگ لت گلاسه ضخیم و تبلیغاتی در ابتدا و انتها و در بین صفحات تقویم است. معمولاً از این برگه­های گلاسه برای ارائه اطلاعات تبلیغاتی مانند معرفی شرکت و سازمان مورد نظر و یا معرفی محصول و خدمات خود و همچنین چاپ تصاویر زیبا و مرتبط با تبلیغات استفاده می­شود. لت تبلیغاتی سررسیدهای مدیریتی معمولاً با بالاترین کیفیت برگه گلاسه و همچنین کیفیت بالای رنگ و طراحی چاپ می­شوند.

بسته بندی سررسیدهای مدیریتی

بسته­بندی سررسیدهای مدیریتی نیز خاص و قابل توجه است. بسته­بندی سررسیدهای مدیریتی معمولاً دارای بسته ­بندی به شکل جعبه­های بسیار زیبا و همچنین به همراه یک ست تبلیغاتی هستند. این جعبه­ها نیز بر روی خود ممکن است دارای یک لوگوی تبلیغاتی و بسیار زیبا و جذاب چاپ شوند تا در اولین نگاه جنبه تبلیغاتی خود را حفظ و خود را معرفی کنند.

 

دیدگاه‌ها 0