انواع سالنامه و سررسیدهای لاکچری و چرم به همراه لت تبلیغاتی

سررسید های لاکچری 99

انواع سالنامه و سررسیدهای لاکچری و چرم به همراه لت تبلیغاتی

سررسیدها همواره یکی از اصلی­ترین ابزارهای تبلیغاتی با ماندگاری طولانی مدت هستند. این سررسیدها به دلیل استفاده طولانی مدتی که در طی یک سال دارند می­توانند یک تبلیغ مداوم و ماندگار برای شما به حساب آیند. سررسیدها در انواع مدل­ها و کیفیت­ها با قیمت‌های متنوع قابل تولید هستند. اگر به دنبال یک تبلیغ ویژه و خاص برای شروع سال 99 هستید و می­خواهید با اندکی هزینه بیشتر یک تبلیغات ماندگار و قابل توجه برای یک سال داشته باشید بهتر است بر روی گزینه سررسیدها و سالنامه­های لوکس و نفیس اندکی فکر کنید.

سررسید لوکس چیست؟

این نوع از سررسیدها در همه ابعاد معمول قابل تولید هستند. اما تفاوت‌هایی با سررسیدهای معمولی دارند. سررسیدهای لوکس می­توانند در همه مشخصات از جمله جلد، صفحات داخلی، نوع تبلیغات، نوع طراحی و اجزای مختلف آن‌ها با سررسیدهای عادی متفاوت باشد. این نوع از سررسیدها هر ساله در ابعاد گوناگون به همراه دیگر وسایل مانند جاسویچی، فلش، خودکار، جا کارتی و بسیاری اجزای دیگر به صورت ست تبلیغاتی و یا جداگانه برای شروع سال جدید و یا به عنوان هدیه در مراسم‌های خاص به مهمانان ویژه اهدا می­شود. مشخصات این سررسیدها بدین شرح است.

  1. جلد: مهم‌ترین قسمت سررسیدهای لوکس جلد آن‌ها است. این قسمت از سررسید در نگاه اول بسیار مورد توجه بوده و اولین نگاه هر فرد بر روی جلد سررسید صورت می­گیرد. سررسیدهای نفیس به صورت معمول دارای جلدهای چرم طبیعی با بهترین کیفیت، یا چرم مصنوعی موسوم به ترمو که نوعی بسیار زیبا و با کیفیت از جلد است و یا با جنس مخمل تولید می­شود. این جلدها به صورت معمول یا به صورت ساده و یا دارای طراحی­های بسیار خاصی هستند. به عنوان نمونه یک نمونه بسیار قابل توجه جلدهای چرمی طرح پوست ماری آن است که بسیار لوکس و پرقدرت به نظر می­آید.
  2. طراحی روی جلد: روی جلد سررسید همیشه بخش مهمی برای توجه و شروع تبلیغات است. روی جلد سررسیدهای نفیس معمولاً بسیار ساده بوده و تنها با درج یک لوگوی کوچک به صورت طلاکوب و یا نقره ­کوب به معرفی شرکت و یا برند مورد نظر پرداخته می­شود. یک نوع بسیار زیبا و شکیل از طراحی سررسیدهای لوکس درج لیزری نام شرکت و یا لوگوی مورد نظر بر روی یک پلاک فلزی متصل به جلد سررسید است که زیبایی خاصی به آن می­بخشد. جلدهای مگنتی در سررسیدهای لوکس بسیار زیبا و قابل توجه هستند.
  3. 3. صحافی: صحافی این گونه از سررسیدها به دلیل کیفیت بالایی که دارند بسیار مقاوم و کاربردی است. این از سررسیدها به صورت ته دوخت و چسب تولید می­شوند و در طی مدت زمان طولانی و استفاده بسیار زیاد به هیچ عنوان دچار پارگی و جدا شدن برگه­ها و جلد نمی­شوند.
  4. محتوای داخلی: سررسیدهای لوکس به دلیل نوع تولید خاصی که دارند دارای صفحات داخلی بسیار با کیفیت بوده و جنس برگه­های آن بسیار عالی هستند. برگه­های داخلی این سررسیدها از نوع کاغذ درجه یک است و به صورت رنگی چاپ می­شوند. صفحات داخلی سررسید تماماً دارای لوگو و طرح موردنظر مشتری بوده و توضیحات مورد نظر مشتری در تمامی صفحات چاپ می­شود. معمولاً اطلاعات شرکت و برند موردنظر در صفحات اول با توضیحات کامل ذکر می­شود و در بقیه صفحات لوگو و یا شعار شرکت چاپ می­شود.
  5. لت تبلیغاتی: مهم‌ترین قسمت یک سررسید نفیس لت تبلیغاتی آن است. منظور از لت تبلیغاتی قرار دادن 2 تا 12 برگه گلاسه با کیفیت چاپ بالا در بین صفحات تقویم به منظور تبلیغات ویژه است. این برگه‌ها می­توانند در تعداد 2 عدد تنها در ابتدا و انتهای تقویم و یا 4 عدد در ابتدای شروع هر فصل و یا 12 عدد در ابتدای شروع هر ماه قرار بگیرند. این برگه‌های تبلیغاتی به دلیل طراحی خاص و با فنون بازاریابی و همچنین تفاوت با دیگر برگه­های سررسید بسیار مورد توجه قرار گرفته و یک ابزار تبلیغاتی بسیار مؤثر و زیبا هستند.

از محصولات مشابه دیدن فرمایید عکس های موجود در زیر مربوط به ست مدیریتی و تقویم یادداشت دار رومیزی برای میز کار مدیران شرکت ها می باشد برای اطلاع از قیمت کلیک کنید.

 

در این لت­های تبلیغاتی عموماً به معرفی شرکت و برند موردنظر، ارائه خدمات و محصولات موردنظر، عکس‌های متنوع از محیط اداری، تجاری و محصولات و همچنین کلیه اطلاعات مورد نیاز برای ارائه به مشتری پرداخته می­شود. ویژگی قابل توجه این نوع از تبلیغات جلب توجه آن به دلیل به کار بردن عکس و طرح متفاوت است که نظر استفاده کننده را به خود جلب می­کند.

هر سال پیش از شروع سال جدید انواع بسیار متفاوتی از تبلیغات با هزینه­ های متفاوت از سوی شرکت‌ها و ادارات و برندهای معروف صورت می­گیرد. این نوع از تبلیغات به وسیله یک سررسید نفیس به همراه لت تبلیغاتی ویژه یکی از شیک­ترین و مؤثرترین انواع تبلیغات است که با اندکی هزینه به مدت طولانی و به اندازه یک سال تبلیغات صورت می­گیرد.

دیدگاه‌ها 0