انواع سررسید و تقویم رومیزی 99 با بهترین قیمت

سررسید رومیزی 99

انواع سررسید و تقویم رومیزی 99 با بهترین قیمت

هرساله با نزدیک شدن به سال جدید و نیاز به تقویم تعداد زیادی از افراد به تقویم سال جدید نیاز پیدا می­کنند. تقویم‌هایی که به شکل سررسید چاپ می­شوند همیشه طرفداران مخصوص به خود را دارند. یکی از روش‌های تبلیغاتی مرسوم در کشور ما ارائه سررسید و تقویم سال جدید در انتهای سال به عنوان هدیه تبلیغاتی از سوی شرکت‌ها و برندها و مؤسسات مختلف است. این روش تبلیغاتی به دلیل هزینه مناسب و ماندگاری طولانی مدتی که در طول یک سال دارد جزء پرطرفدارترین روش‌های تبلیغاتی است.

انواع سررسیدها و تقویم‌های رومیزی با قیمت‌های مناسب یکی از بهترین گزینه ­ها برای تبلیغ کسب وکار شما است. اگر قصد تبلیغات ویژه با ماندگاری طولانی مدت دارید بهتر است با انواع سررسید و تقویم رومیزی و ویژگی­های آن‌ها آشنا شده و بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

انواع سررسید از نظر سایز

  1. سایز وزیری: این سایز در واقع همان سایز مرسوم کتاب یعنی 23*5/16 است که جز پرطرفدارترین نوع سررسیدها است. این سایز برای استفاده روزانه بسیار مناسب بوده و در انواع جلدهای سلفونی، چرمی، گالینگور، نقش برجسته و دیگر جنس­ها با قیمت مناسب تولید می­شود.
  2. سایز رحلی: این سایز به دلیل ابعاد بزرگی در اندازه 21*28 که دارد قابل استفاده برای یک مکان ثابت و بدون نیاز به جابجایی است. سایز رحلی بیشتر برای مدیران مناسب بوده و در انواع جلدها با قیمت‌های مناسب برای سال 99 به صورت سفارشی تولید می­شود.
  3. سایز رقعی: سررسید سایز رقعی در ابعاد 21*14 تولید شده و نوع بسیار محبوب و خوش دست سررسید است. این سایز در انواع جلدها با حمل و نقل آسان و وزن کم یکی از بهترین گزینه­ها برای تبلیغات ماندگار و طولانی مدت است.
  4. سایز جیبی: قطع سایز جیبی کوچک و در ابعاد 10*5/14 موردپسند عده­ای از افراد برای مصارف خاص بوده و نوعی قابل و سبک برای استفاده است و طرفداران خاص خود را دارد.
  5. سایز خشتی: سررسید در سایز خشتی نوعی خاص از صحافی به شکل مربعی است در ابعاد مورد نظر که به دلیل طراحی خاص و جذابی که دارد برای افرادی مناسب است که به دنبال یک هدیه تبلیغاتی خاص و متفاوت هستند. این قطع از سررسید با بهترین قیمت‌ها برای شروع سال 99 تولید می­شود.
  6. سایز پالتویی: ابعاد سررسید سایز پالتویی 17*5/11 بوده و به دلیل امکان حمل و نقل آسانی که دارد موردپسند افراد زیادی است. این نوع از سررسید دارای قیمت پایینی بوده و در انواع طرح­ها و جلدهای برای نوروز 99 قابل تولید است.
  7. سایز اروپایی: سررسید سایز اروپایی در ابعاد 10*14 نیز یکی از محبوب‌ترین انواع سررسید است که طرفداران زیادی دارد. این سررسید نیز به دلیل امکان حل آسان و خوش دست بودن یکی از بهترین ابعاد به عنوان یک تبلیغات مؤثر و ماندگار است.

قیمت سررسید 99 و انواع تقویم رومیزی

تقویم رومیزی جزء آن دسته از تقویم‌های بسیار پرکاربرد است که مورد توجه افراد بسیار زیادی است. کمتر مکان تجاری و اداری دیده می­شود که بر روی میز آن‌ها حداقل یک تقویم رومیزی قرار نداشته باشد. این نوع از تقویم‌ها به دلیل سهولت استفاده و همچنین به دلیل اینکه در زمان طولانی و به صورت مکرر در معرض دید افراد است یک گزینه بسیار مناسب و کم هزینه برای یک تبلیغات پربازده و ماندگار است. برای آشنایی بیشتر انواع تقویم رومیزی به شما معرفی خواهد شد.

  1. تقویم رومیزی اداری: این نوع از تقویم در ابعاد 12*5/8 هم جنبه برگه یادداشت داشته و هم به عنوان تقویم مورد استفاده است. این تقویم به وفور در ادارات و شرکت‌ها و بر روی میز کارمندان دیده می­شود و از نوع پرطرفدار و بسیار ارزان قیمت تقویم است. تقویم رومیزی اداری به صورت روزشمار بوده و تقویم‌های شمسی، میلادی و قمری را نمایش می­دهد. این تقویم به کمک دو حلقه فلزی و یک پایه بر روی میز قرار داده می­شود و قابل تعویض برای هر سال جدید است.
  2. تقویم رومیزی زیردستی: این از تقویم در سایز بزرگ در ابعاد 30*45 یا 50*35 تولید می­شود. این نوع از تقویم جنبه برگه­های برنامه­ریزی و یادآوری هفتگی داشته و بسیار مورد استفاده مدیران و مسئولان ادارات و شرکت‌ها هستند. این نوع از تقویم‌ها به صورت هفته شمار تولید شده و از قسمت بالا به وسیله چسب و فنر به هم متصل می­شوند. پایه این نوع از تقویم‌ها از مقوا با روکش و یا چوب است. این نوع از تقویم با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای سال 99 قابل تولید است.
  3. تقویم رومیزی پایه­ دار: این نوع از تقویم برای منظور تبلیغات بسیار پر استفاده و ارزان است. برگه­های تقویم به صورت ماهانه بر روی یک پایه سه گوش قرار گرفته و بر روی میز به مدت یک سال قرار می­گیرند. این نمونه یک گزینه بسیار مناسب برای تبلیغات در سال 99 است.
دیدگاه‌ها 0