بادکنک هدیه تبلیغاتی

فروش و چاپ روی بالن هلیومی

بادکنک هدیه تبلیغاتی

امروزه بادکنک های تبلیغاتی یکی از بهترین و همچنین مناسب ترین روش ها برای تبلیغات می باشد که مناسب برای هر کسب و کاری و هر زمینه ای است، هر شرکتی برای تبلیغات محصول خود می تواند لوگو، برند، اطلاعات و شماره تماس و هر مطلبی که نیاز بود برای تبلیغات، روی بادکنک بزند، با استفاده از تبلیغات بر روی بادکنک و این که حین تبلیغ محصول یا شرکت خود بادکنک ها را دست کودکان هدیه دهند بسیار به چشم می آید و والدین کودکان تحت تاثیر این کار قرار می گیرند. البته این کار باید از زیر مجموعه  سایت چاپ عبور کند.

توجه داشته باشید هنگامی که شما بادکنک تبلیغاتی را به دست کودکی می دهید چشم اطرافیان به آن خیره می شود و به این ترتیب افراد دیگر و کسانی که این تبلیغات خاص را ببیند به محل کسب و کار، شرکت و یا فروشگاه شما مراجعه می کنند؛ در نظر داشته باشید که هنگام افتتاحیه یک فروشگاه شما تزئینات خود را با استفاده از بادکنک هایی که تبلیغاتی هستند، انجام دهید و محل کسب و کار خود را انرژی و زیبایی ببخشید، زیرا این کار متمایز از سایر تبلیغات می باشد و می تواند مشتری و مخاطبان بیشتری را جذب کند. هر چند امروزه تمام کسب و کارها با تبلیغات رونق گرفته است، به همین دلیل تبلیغات را به چشم یک خرج اضافه ندانید بلکه آن را به عنوان سرمایه گذاری ببینید تا به موقع نتیجه مثبتی از آن به دست آورید.

طراحی و تولید بالن های تبلیغاتی

سفارش بالن تبلیغاتی برای شرکت های خارجی

آیا تبلیغات با بادکنک تبلیغاتی روش مناسبی است؟

باید بگوییم که با توجه به آن چه در اطراف ما می گذرد و تبلیغاتی که هزینه های بالایی صرف آن می شود، در میان این هزینه های گزاف و گران قیمت، استفاده از بادکنک هدیه تبلیغاتی روش بسیار مناسبی برای جذب مشتری است، زیرا با تقدیم کردن بادکنک هدیه تبلیغاتی می توانید نظر همگان را به خود جلب کنید، زیرا این کار با شیوه ای انجام می شود که برای آن کمترین هزینه صرف می شود و بیشترین سود از آن حاصل می شود، و استفاده از آن به این صورت می باشد که شما نام شرکت، لوگو و هر مشخصاتی که مد نظر دارید را با استفاده از دستگاه های مخصوص چاپ روی بادکنک می زنید و سایت چاپ نیز حامی شما خواهد بود.

تولید و فروش انواع بادکنک تبلیغای

تولید و فروش بادکنک های تبلیغاتی و بالن های هلیومی

مشخصات بادکنک های تبلیغاتی

در ساختار کلی بادکنک های موجود در بازار در دو شکل ساخته می شود یکی بادکنک های گرد و دیگری بادکنک هایی که مانند قلب هستند و قابل چاپ می باشند، که این دو مدل را در اندازه های 12 و 11 اینچ و به صورت متالیک یا مات تولید می کنند. برای تبلیغات خود بر روی بادکنک به جنس آن نیز توجه کنید، و کیفیت آن را از نظر ضخامت و سنگینی سبکی در نظر بگیرید، زیرا اگر قرار باشد شما محصول خود را و مشخصات محصول تان را روی آن چاپ کنید قطعا باید دارای کیفیت و جنس مرغوبی باشد؛ که استاندارد لازم را برای چاپ و ماندگاری داشته باشد.

دیدگاه‌ها 0