بوگیر هدیه تبلیغاتی

فروش ارزان بوگیر هدیه تبلیغاتی

بوگیر هدیه تبلیغاتی

چاپ و تبلیغات بر روی خوشبو کننده های از جنس کاغذ به دو حالت قابل انجام است:

  1. چاپ افست ( چاپ ترکیبی )
  2. چاپ سیلک

چاپ افست ( چاپ ترکیبی )

چاپ های ترکیبی چاپی است که در آن از چهار رنگ اصلی استفاده شده است و هزاران هزار رنگ از طیف رنگی آن ها توسط ماشین چاپ بر روی کاغذ به وجود آمده است. این مدل از چاپ در تیراژ های زیاد انجام می شود و سرعت چاپی که توسط ماشین چاپ انجام می شود بسیار زیاد است. این گروه از چاپ متداول ترین و رایج ترین چاپ ها است و برای چاپ کاتالوگ ها، پوستر ها، سر برگ ها و…. از این نوع چاپ استفاده می شود. از ویژگی های مهم این نوع چاپ می توان به کیفیت بسیار زیادی که در کشیدن تصاویر دارد نام برد و البته این نکته را هم بگویم که چاپ افست تنها بر روی کاغذ چاپ می شود.

فروش بوگیر هدیه تبلیغاتی خاص

فروش بوگیر ارزان قیمت با چاپ روی بوگیر خودرو

چاپ سیلک ( تفکیکی )

چاپ سیلک نوعی از چاپ است که در آن رنگ ها به طور جداگانه در کنار هم قرار می گیرند و با یکدیگر ترکیب نمی شوند. این نوع از چاپ به طور معمول در تیراژ های پایین انجام می شود و انجام آن با دست است که همین امر موجب می شود که سرعت انجام چاپ تفکیکی پایین تر باشد. حتما به این نکته توجه کنید که چاپ سیلک قابلیت چاپ های ترکیبی را دارد اما در چاپ افست به هیچ عنوان قابلیت این وجود ندارد که کار چاپ های تفکیکی را برای آن ها انجام داد.

اندازه و ابعاد خوشبو کننده ( بوگیر ) تبلیغاتی

با توجه به این که این یک کار تبلیغاتی است و نباید جلوی دید راننده گرفته شود همچنین با بررسی محصولات شرکت ها و کمپانی های بزرگ و قدیمی که سابقه ی طولانی فعالیت در این عرصه را دارند بهتر است که خوشبو کننده های محیط دارای سایز استانداردی باشند، سایز استاندارد برای خوشبو کننده یا همان بوگیر 60 سانتی متر مربع است. این اندازه استاندارد به این شکل به دست می آید که طول و عرض محصول را ضربدر هم می کنید و جواب آن باید 60 سانتی متر مربع شود.

جنس کاغذ های خوشبو کننده ( بوگیر )

نوع کاغذ و کیفیت آن کاغذ از مهم ترین مواد خوشبو کننده کاغذی است، به شکلی که در ایران محصولاتی در این زمینه مشاهده شده که جنس کاغذ آن مناسب نبوده و قابلیت های کاغذ کتان را ندارد. این مواد نا مرغوب شامل واشر سر سیلندر خودرو، مقوای کرجی، لایی کفش و… هستند. در اینجا لازم میدانم که نکته پایین را در رابطه با جنس کاغذ های خوشبو کننده برای شما بیان کنم:

آن نوع کاغذی که برای ساخت خوشبو کننده های ماشین استفاده می شود نوعی کاغذ کتان با درجه خلوص و ضخامت متفاوت است که این کاغذ های کتانی از ترکیب چوب و تکه های خیلی ریز لباس های نخی می باشند که با استفاده از تکنولوژی بالایی به صورت کاغذ در آمده اند و به شکل رول و یا شیت استفاده می شود.

یکی از ویژگی های این کاغذ ها جذب مایعات ( اسانس ) است یعنی به طور اساسی موادی که در بالا نام برده شد قابلیت جذب اسانس در خود را نداشته و حتی در بعضی از مواقع ضد آب هم می شوند.

سخن آخر

کاغذ های سخت کتانی با جنس خوب دارای ضخامت 2 میلی متر هستند و کاغذ های نرم کتانی با جنس خوب دارای ضخامت ⅕ میلی متر می باشند.

دیدگاه‌ها 0