تقویم یادداشت­ دار اختصاصی

تقویم یادداشت دار

تقویم یادداشت­ دار اختصاصی

تقویم و برگه یادداشت دو جزء جدایی‌ناپذیر یک میز کار هستند. این دو شی بر روی هر میز کاری در یک اداره، شرکت، میز مطالعه و در منزل الزامی است. برگه یادداشت جزء وسایل مصرفی است که به وفور مورد استفاده قرار می­گیرد. از سوی دیگر داشتن یک تقویم رومیزی برای برنامه ­ریزی روزانه و هفتگی الزامی است. اگر این دو وسیله کاربردی با یکدیگر در یک مجموعه قرار بگیرد بسیار کاربردی­تر شده و محل کمتری بر روی یک میز اشغال می­کنند.

فواید تقویم یادداشت‌دار

تقویم یادداشت دار نوعی از تقویم است که علاوه بر مشخص کردن تاریخ امکان ثبت یادداشت‌های روزانه را برای شما فراهم می­آورد. انواع تقویم‌های رومیزی قابلیت تبدیل شدن به تقویم یادداشت­دار را دارند. تبلیغ بر روی این نوع از تقویم به دلیل استفاده روزانه آن یک تبلیغ موثر و پربازده خواهد بود. می­توان با تبلیغ بر روی هر یک از برگه­های تقویم و یا حتی بر روی پایه آن تبلیغات را به شیوه مؤثر انجام داد.

انواع تقویم یادداشت دار

  1. رومیزی اداری: این نوع از تقویم بسیار برای یادداشت‌برداری مناسب بوده و از ابتدا به این منظور تولید می­شود. برگه­های این تقویم به صورت کاغذ بوده که به‌وسیله پانج به یکدیگر متصل می­شوند. این برگه­ها علاوه بر نمایش تاریخ و اطلاعات روز فضای مناسبی برای یادداشت‌های روزانه در اختیار شما قرار می­دهد. این نوع از تقویم یادداشت دار از بهترین و کاربردی­ترین انواع تقویم بوده و بسیار مورد استفاده قرار می­گیرد. برای چاپ اختصاصی این تقویم می­توان با کمترین هزینه با چاپ لوگو و یا نام و اطلاعات مورد نظر خود بر روی هر یک از برگه­های این تقویم تا پیش از شروع سال 99 اقدام کنید.
  2. رومیزی پایه ­دار: در این مدل تقویم برگه­ های تقویم به صورتی ماهانه و فصلی بر روی یک پایه تقویم قرار گرفته و پایه مورد نظر بر روی میز افراد قرار می­گیرد. در این نوع از تقویم به چند مدل می­توان محلی برای یادداشت تعبیه کرد. در یک مدل آن می­توان در قسمت پایینی برگه­ های تقویم و پس از روزهای ما به صورت افقی محلی را خالی گذاشته و امکان یادداشت در آن محل را به وجود آورد.

در شکل دوم آن برگه­های تقویم سایز کوچک‌تری پیدا کرده و نیمی از صفحه پایه را می­پوشانند. قسمت دیگر صفحه تقویم به محلی برای قرار دادن تعداد زیادی برگه یادداشت تبدیل می­شود. برگه­ های کاغذی دراین قسمت به وسیله چسب در بالای برگه به صفحه متصل می­شوند و به راحتی قابل جداسازی برای یادداشت‌برداری هستند. این برگه­های محل بسیار مناسبی برای تبلیغات و معرفی شرکت و محصول مورد نظر شما بوده و از نوع بسیار کاربردی تقویم یادداشت دار هستند.

  1. رومیزی جعبه دار: این نوع از تقویم یادداشت دار بسیار شکیل و کاربردی بوده و بسیار موردپسند افراد استفاده کننده است. این تقویم به شکل یک جعبه از جنس چوبو یا پلاستیک کریستالی تولید می­شود. در این مدل جعبه دارای دو قسمت پایه و نگهدارنده تقویم است. در قسمت نگهدارنده و ایستاده تقویم برگه­های تقویم از جنس گلاسه و با طراحی­های زیبا و رنگی به وسیله فنرهای فلزی بر روی آن نصب می­شوند. در این مدل برگه­ها معمولاً به صورت ماهانه چاپ شده و اطلاعات تاریخی شمسی، قمری، میلادی و مشخصات هر ماه مانند روزهای تعطیل و دیگر اطلاعات مورد نیازارائه می­شود. در طراحی این صفحه­ها معمولاً از نقش­های ایرانی استفاده می­شود.

قسمت دوم این نوع از تقویم به صورت یک جعبه و پایه تقویم رومیزی استو در این قسمت یک حالت جعبه مانند طراحی شده و برگه­های یادداشت در قطع مورد نظر با توجه به سایز جعبه درون آن قرار می­گیرند. در این مدل بسیار کاربردی و مورد توجه افراد برگه­های یادداشت معمولاً به تعداد بالایی در محل قرار می­گیرد. این مدل از تقویم یادداشت دار پتانسیل بالایی برای تبلیغات به دلیل نوع طراحی  خود دارد.در این مدل بر روی بخش نگهدارنده تقویم و جعبه تقویم به صورت طلاکوب و یا نقره­کوب می­توان اطلاعات مورد نیاز خود راقرار داده و لوگو برند و یا شرکت مورد نظر را ثبت کرد.

همچنین در قسمت برگه­های گلاسه تقویم می­توان به جای استفاده از نقاشی ­ها و طراحی­ های متنوع از عکس محصولات و یا شرکت و اداره مورد نظر استفاده کرد. همچنین برگه­های یادداشت امکان خوبی را برای چاپ اطلاعات محصولات و خدمات تبلیغی همراه با اطلاعات برقراری ارتباط در اختیار شما قرار می­دهد. برگه­های یادداشت معمولاً به دست افرادی غیر از شخص استفاده کننده داده می­شود. به همین شما تنها با یک بار هزینه پایین می­توانید به مدت یکسال تبلیغ دائم داشته و از مزایای این گونه تبلیغات استفاده فراوانی را ببرید. تمامی تقویم‌های یادداشت دار ذکر شده با بهترین قیمت و کیفیت برای سال 99 قابل تولید هستند.

 

دیدگاه‌ها 0