خدمات چاپ روی ساک پارچه ای

چاپ روی ساک پارچه ای

خدمات چاپ روی ساک پارچه ای

همانطور که می دانید ساک های دستی امروزه کاربرد زیادی دارند و از آن ها برای قرار دادن لوازم و اشیاء در آن ها استفاده می شود. پس جنسی که یک ساک دستی باید داشته باشد بسیار اهمیت دارد، همواره امروزه شرکت های متفاوت محصول خود را بر روی ساک های دستی پارچه ای چاپ و تبلیغ می کنند، و آن ساک ها را به همراه کالایی که مشتریان از آن فروشگاه خریداری می کنند هدیه می دهند، و آن را به عنوان هدیه تبلیغات که روی آن مشخصات شرکت یا فروشگاه چاپ شده است می دهند. تبلیغ کردن با ساک پارچه ای روشی بسیار مناسب است زیرا کسی که ساک را در دست دارد، به محلی که برود و در حال رفت و آمد باشد بسیاری از مردم نام شرکت و لوگوی آن را بر روی ساک پارچه ای می بینند و با دیدن آن اسم و لوگوی همان شرکت، در ذهن بیننده می ماند؛ این روش بسیار کم هزینه و به صرفه بوده و با وجود کم هزینه بودن آن در عین حال یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات می باشد، از طرف دیگر با استفاده کردن از ساک های پارچه ای به محافظت از محیط زیست کمک کرده ایم.

چاپ روی ساک پارچه ای

بر روی ساک پارچه ای می توانید هر گونه تبلیغاتی را چاپ کنید زیرا ماندگاری و دوام بالایی نسبت به ساک های پلاستیکی دارد، زیرا چاپ و رنگ گذاری روی پارچه به روش چاپ سیلک انجام می شود یعنی از رنگ افست استفاده می کنند، و رنگ افست طوری است که با هر بار شست و شو به هیچ عنوان رنگ خود را از دست نخواهد داد، اما روش استفاده از چاپ سیلک به طوری است که یک توری با سوراخ های بسیار کوچک است که مخصوص چاپ تصاویر است. ساک دستی پارچه ای علاوه بر سایز های مختلف و تنوع رنگ بالایی که دارد، از چند مدل دستگیره نیز ساخته شده است، طریقه ی متصل شدن و دوخت ساک های دستی پارچه ای بدون استفاده کردن از نخ می باشد و وصل کردن آن به هم با استفاده از پرس انجام می شود که استحکام و دوام بالایی دارد، به طوری که انواع وسایل را می توان با آن جا به جا کرد.

بنابراین از مزایای استفاده از ساک دستی پارچه ای می توان به حمل و نقل راحت آن پی برد زیرا مشتریان گاهی قصد جا به جایی کالا هایی را دارند که با پلاستیک امکان پذیر نیست و پاره می شود. بنابراین دوام و مقاومت ساک های دستی پارچه ای نظر همگان را به خود جلب کرده است. خدمات چاپ روی ساک پارچه ای در میان دیگر انواع خدمات برای چاپ ساک دستی مثل برزنتی و سوزنی یا حتی نایلون ها به این دلیل مهم است که استفاده کردن از ساک های پارچه ای تنها مورد استفاده برای یک خرید معمولی نیست، بلکه یک بیلبورد و مرکز تبلیغاتی متحرک می باشد که فروشگاه ها و شرکت ها بدون نصب تابلو و بیلبورد در سراسر شهر، می توانند کالای خود را با صرف هزینه ی کم تر بر روی ساک دستی پارچه ای تبلیغ کنند یعنی در واقع تبلیغات شما با صرف یکبار هزینه مدتها در سطح شهر و مغازه ها دست به دست شده و مورد دید عموم واقع می شود در نظر داشته باشید همیشه تبلیغات بصری جزو پربازده ترین نوع تبلیغات چاپی می باشند. نوعی ساک پارچه ای وجود دارد که جنس آن غیر بافته است که به آن ها ساک های پارچه ای سوزنی می گویند و دوام بسیار بالایی دارد که برای مردم مورد استفاده قرار گرفته است.

دیدگاه‌ها 0