سایز سالنامه

سایز سررسید

آنچه به عنوان تفاوت اصلی میان انواع سررسید و سالنامه در سال 1399 مطرح است، تفاوت در اندازه و ابعاد کاغذ چاپ سررسید 99 می باشد در واقع نوع نوشتار در این محصول تنوع خاصی ندارد و همگی دارای ترتیب منظم روزهای سال می باشند.

البته این برداشت از مطلب نشود که تعداد صفحات انواع سررسید برابر است زیرا مورد بسیار مهم یک روز جمعه جدا، یک روز پنج شنبه و جمعه در یک صفحه، هفتگی و غیره بودن سررسید ها می باشد که عامل اصلی در ایجاد تعداد صفحات سررسید می باشد.

سایز سالنامه وزیری

سایز سرسید وزیری که از جمله پر فروش ترین سررسید 99 در مجموعه نیز بوده است برابر 17 در 24 سانت بوده که ابعاد بزرگ آن باعث شده این نوع از سالنامه بیشتر مورد توجه مدیران و افرادی باشد که یادداشت های روزانه بسیاری برای نوشتن دارند و یا در جلسات متعددی شرکت می کنند.

البته شکیل بودن قطع وزیری برای چاپ و حک نوشته و لوگو بر روی جلد سالنامه نیز می تواند دلیل علاقه مندی افراد باشد زیرا وجود لوگو روی جلد سررسید نشان اختصاصی بودن سررسید 99 را همراه دارد.

مجموعه چاپ بهرام برای شما امکان حک نام شرکت روی پلاک سالنامه را نیز فراهم کرده است البته شایان ذکر است سفارش چاپ لت تبلیغاتی با عکس شرکت و یا کالا شما نیز انجام می گیرد.

سایز سالنامه وزیری

photo by amir.a/تولیدکننده انواع قطع سررسید 1399

سایز سالنامه رقعی

سایز سررسید رقعی کمی کوچکتر و به همین دلیل خوش دست تر برای افرادی است که ترجیح می دهند مدام سررسید سال 1399 خود را در دست داشته و با خود در محیط شرکت همراه داشته باشند ابعاد جلد سالنامه قطع رقعی برابر 15 در 21 سانت بوده که در نوع یک روزه جمعه جدا خود برای یاداشت برداری روزانه مناسب می باشد. البته نمی توان توقع نوشتن مطلب زیاد در یک صفحه را داشت اما کوچک تر بودن آن برای برخی افراد خوشایند می باشد.

در این نوع از تقویم که با نام تجاری سررسید قطع رقعی شناخته می شود نیز امکان طراحی و چاپ صفحات تبلیغاتی مختص شرکت و یا کارخانه سفارش دهنده وجود دارد و صحافی سررسید به صورت چسب و یا فنر دوبل انجام می گیرد.

سایز سررسید اروپایی

بعد از قطع وزیری معمولا در اکثر مجموعه ها فروش و تعدد سفارش آنلاین سررسید سال 1399 در قطع اروپایی می باشد البته این مورد همیشه قابل پیش بینی بوده زیرا دارا بودن عرض 12 سانت نگه داشتن سالنامه اروپایی در دست را ساده تر و فوق العاده محصول را از نظر وزنی سبک می کند اگر بخواهید تمام روز یک کتاب سنگین را همراه خود داشته باشید مسلما بسیار خسته کننده و ناخوشایند است.

سررسید اروپایی مطابق استاندارد در ابعاد 12 در 21 سانت چاپ و صحافی می شود و معمولا برای استفاده راحت به همراه کش توسط شرکت ها سفارش داده می شود تا به واسطه وجود کش روی جلد امکان مشخص کردن صفحات وجود داشته باشد.

مجموعه بهرام باتوجه به تنوع سلیقه سه مدل پلاک به صورت های مستطیلی، دارای یک لبه منحنی و به صورت لبه خارجی گرد را برای مشتریان تهیه دیده که طبق سفارش امکان لیزر نام شرکت و شماره های تماس وجود دارد.

سایز سررسید اروپایی

photo by amir.a/ جاپ سررسید اروپایی 99

سایز سررسید جیبی

سررسید های جیبی همانطور که از نام آنها مشخص است برای قرارگرفتن در داخل کیف و یا جیب باید مناسب باشند پس به طبع دارای ابعاد کوچک هستند. قطع تقویم جیبی برابر 8 در 16 سانت و یا کوچکتر مطابق سفارش می باشد یعنی بزرگترین طول برای سررسید جیبی می تواند 16 سانت باشد و نه بیشتر.

تنوع این محصول نیز به علت امکان تغییر ابعاد و چاپ سررسید به صورت اختصاصی بسیار زیاد می باشد و دارای قیمت سررسید مناسب است در برخی حالات برای هر روز امکان ایجاد فضای یک خطی برای یاداشت وجود دارد و در برخی دیگر طراحیی به صورت این است که فقط در انتهای هر صفحه چند خط خالی وجود دارد.چاپ سررسید جیبی فقط به صورت چاپ هفتگی سررسید است.

دیدگاه‌ها 0