سررسید سلفونی چیست؟

سررسید سلفونی

سررسید سلفونی

سررسید سلفونی نوعی از سررسید است که بهترین گزینه برای چاپ سررسید تبلیغاتی است. این نوع از سررسید به دلیل ویژگی­هایی که دارد برای تبلیغات به صورت گسترده یک نمونه بسیار خوب است. قطع رایج سررسید سلفونی برای تبلیغات قطع وزیری است که هر ساله پیش از شروع سال جدید بسیاری از شرکت­ها و سازمان­ها برای تبلیغات محصولات، خدمات و برند خود اقدام به چاپ سررسید سلفونی می­کنند. سررسید سلفونی در انواع طراحی­های داخلی به صورت روزشمار،  دو روزشمار، هفتگی و ماهانه قابل چاپ است.

جلد گلاسه سررسیدهای سلفونی

سررسید سلفونی دارای یک جلد گلاسه با انواع طراحی و تصاویر دلخواه است که با یک روکش مقاوم می­شود. تفاوت این نوع از سررسید با انواع دیگر در این است که می­توان بر روی جلد آن به صورت تمام صفحه تصویر دلخواه مشتری را چاپ کرد. در انواع دیگر سررسید مانند چرمی، ترمو، ارگانایزر و انواع دیگر بر روی جلد تنها می­توان لوگو و اندکی اطلاعات جزئی مانند نام مورد نظر و یا تنها اطلاعات تماس را بر روی جلد چاپ کرد.

 

امکانات چاپ در سررسیدهای سلفونی

در سررسید سلفونی به دلیل امکانات چاپ متفاوتی که وجود دارد می­توان به صورت تمام صفحه کل روی جلد را با تصاویر مورد نظر چاپ کرده و جلوه تبلیغاتی آن را چند برابر کرد. همیشه در انواع سررسید اولین چیزی که به چشم مخاطب می­آید جلد آن است. به همین دلیل چنانچه قصد یک تبلیغات پربازده و طولانی مدت را به صورت چشمگیر دارید می­توانید تا پیش از شروع سال جدید با چاپ یک سررسید سلفونی به این امر اقدام کنید.

چاپ اطلاعات برند روی جلد سررسیدهای سلفونی

سررسید سلفونی علاوه بر چاپ یک صفحه کامل به عنوان جلد امکاناتی نظیر چاپ طلاکوب و نقره­کوب بر روی جلد را به عنوان تبلیغات نیز فراهم می­کند. با چاپ اطلاعات شرکت و برند مورد نظر خود بر روی جلد می­توان در نگاه اول اطلاعات مورد نظر را به مخاطب داده و به هدف تبلیغاتی خود برسید. این نوع از سررسید ظاهری زیبا و جذاب دارند و مطابق با انواع سلیقه­ها قابل چاپ هستند.

چاپ یووی روی جلد سررسید

جلدهای سررسیدهای سلفونی امکان چاپ یو وی را نیز برای مشتریان به وجود می­آورد. با چاپ یو وی می­شود انواع طرح­های مورد نظر از قبیل لوگو، اطلاعات تماس، معرفی برند و دیگر طرح­های مورد نظر را بر روی جلد سررسید چاپ کرد. در انواع دیگر سررسید این امکان برای مشتری فراهم نمی­شود. به دلیل نوع خاص جنس آن‌ها تنها می­توان لوگو یا اطلاعاتی را به صورت خیلی جزئی بر روی جلد سررسید قرار داد.

طراحی صفحات سررسید

علاوه بر طراحی جلد سررسید سلفونی می­توان صفحات و فضای داخلی این نوع از سررسید را نیز بنا بر سلیقه مشتری طراحی کرده و یک سررسید اختصاصی با طراحی دلخواه مشتری را چاپ کرد. سررسیدهای سلفونی امکان چاپ و طراحی به صورت روزشمار، هفته شمار و ماه شمار را دارند. سررسیدهای سلفونی در انواع سایزهای متنوع قابل چاپ و طراحی هستند. یکی از مهم‌ترین معیارهای قابل توجه این نوع سررسیدها قیمت مناسب چاپ آن‌ها نسبت به دیگر انواع سررسید است. سررسیدهایی با جنس چرم، ترمو و انواع دیگر به مراتب قیمت بالاتری نسبت به این نوع سررسید دارند. انواع سررسیدهای سلفونی به صورت سفارشی برای سال 99 قابل چاپ هستند.

 

ویدیوهای مربوط به طراحی انواع سررسید سال 1399 با گستردگی زیاد در طراحی و چاپ و جلد را می توانید در سایت آپارات ببینید. در مجموعه بهرام پرینت باتوجه به نیاز روز بازار و مدیران مجموعه ها و کارخانه ها و همچنین در نظر گرفتن شرایط اقتصادی اقدام به چاپ سفارشی سررسید سلفونی با قیمت مناسب کرده است.

جلد سلفونی برای صحافی سررسید یکی از انواع جلد فوق العاده زیبا و جذاب با تنوع رنگ بالا به صورت مات و براق است که زیبایی خاصی برای جذب مخاطب و تمایل به استفاده از سررسید را دارا می باشد.

دیدگاه‌ها 0