نکات مهم در چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی

نمونه تقویم رومیزی 99

نکات مهم در چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی

چنانچه قصد دارید برای تبلیغات مورد نظر خود از چاپ تبلیغ رومیزی استفاده کنید باید همواره به نکاتی توجه کنید. تقویم­ های رومیزی در انواع متفاوت خود جزء آن دسته از تقویم­هایی هستند که بسیار کاربردی بوده و تبلیغات بر روی آن‌ها بسیار اثر بخش خواهد بود. تقویم­های رومیزی به صورت روزانه و مکرر استفاده می­شوند و باید دارای کیفیت بوده و بسیار کاربردی باشند. قیمت مناسب تولید و چاپ تقویم­های رومیزی از دلایلی است که می­تواند نمونه مناسبی برای یک تبلیغات خوب باشد.

تقویم­های رومیزی به دلیل تنوعی که در طراحی و چاپ دارند بسیار مناسب برای تبلیغات هستند. برای یک انتخاب و طراحی مناسب لازم است به موارد زیر دقت کنید:

  1. طراحی زیبا و جذاب: یکی از جنبه­های مهم در طراحی تقویم­های رومیزی استفاده از طراحی دقیق و چشمگیر برای جلب نظر مشتری است. در طراحی تقویم رومیزی تبلیغاتی باید از رنگ­های زیبا و جذاب استفاده کرد و ترکیب رنگ مناسبی را به کار برد. برای طراحی جذاب تقویم رومیزی می­توان از طرح­های گرافیکی، تصاویر زیبا و بسیاری از طرح­های متنوع استفاده کرد. طراحی تقویم رومیزی باید به گونه­ای باشد که فضای مناسب را برای متن تبلیغات، درج لوگو و شعار تبلیغاتی را برای مشتری فراهم آورد.
  2. کیفیت: کیفیت ساخت تقویم رومیزی در برگه­ها و پایه باید به گونه­ای باشد که امکان استفاده طولانی مدت به مدت یک سال را فراهم آورد. همچنین برای چاپ برگه­های تقویم بهتر است از دستگاه­های چاپ مدرن و به روز استفاده شود تا صفحاتی شفاف و با وضوح بالا داشته باشید. پایه نگهدارنده تقویم باید به گونه­ای باشد که تقویم به خوبی و با استقامت بر روی میز قرار بگیرد و همچنین در برابر ضربات و تکان­های کوچک مانند برخورد با میز مقاوم بوده و واژگون نشود. تقویمی مناسب است که در مدت زمان استفاده دچار تغییر شکل و تغییر رنگ نشود و کیفیت اولیه خود را حفظ کند.
  3. قابلیت چاپ اختصاصی بالا: اگر تقویم رومیزی به منظور تبلیغات چاپ شود باید طراحی آن به گونه­ای باشد که در هر قسمت از آن امکان درج تبلیغات وجود داشته باشد. به عنوان مثال در یک تقویم رومیزی بر روی قسمت رویی صفحه تقویم امکان درج تبلیغات وجود داشته باشد. علاوه بر آن در قسمت­های پایه تقویم، پشت برگه­ها و کلیه فضاهای قابل استفاده و در دید استفاده ­کننده امکان تبلیغات وجود داشته باشد.
  4.  مدت زمان تبلیغات: تقویم­های رومیزی به دلیل استفاده طولانی مدتی که به اندازه یک سال دارند باید به گونه­ای طراحی شوند که در عین حال که چشمگیر و قابل توجه مخاطب هستند به دلیل شلوغی بیش از حد و ارائه اطلاعات بسیار زیاد خسته­کننده نیز نشوند. به عنوان مثال در تمامی صفحات تقویم یک مطلب واحد را تکرار نکرده و مطالب قابل ارائه را به تدریج و هر بخشی را در یکی از برگه­ها ذکر کنید. تنها اطلاعاتی مانند راه­های ارتباطی را می­توان در همه برگه­ها ذکر کرد. همچنین طراحی تقویم باید به گونه­ای باشد که امکان استفاده از تصاویر مربوط با تبلیغات و برند مورد نظر نیز برای مشتری فراهم باشد.
دیدگاه‌ها 0