چاپ اختصاصی سررسید 99 با تصاویر زیبا

چاپ اختصاصی سررسید 99

چاپ اختصاصی سررسید 99 با تصاویر زیبا

چاپ اختصاصی تقویم نوعی از چاپ است که بر طبق سلیقه مشتری هر ساله پیش از شروع سال جدید صورت می­گیرد. گاهی چاپ اختصاصی جنبه تبلیغاتی داشته و مشتری با چاپ اطلاعات مورد نظر خود آن‌ها را به صورت گسترده در اختیار مشتریان مورد نظر خود قرار داده و به تبلیغ شرکت، سازمان و یا محصولات خود می­پردازد. در برخی موقع نیز چاپ اختصاصی توسط افرادی به منظور فروش تقویم با طرح­های زیبا صورت می­گیرد. تقویم­های خاص همیشه طرفداران خود را دارند. اکثر خانم­ها به دلیل اینکه تقویم در منزل به صورت دائم بر روی دیوار یا روی میز قرار دارد ترجیح می­دهند به جای یک تقویم تبلیغاتی یک تقویم با تصاویر زیبا داشته باشد.

تقویم دیواری

اولین نوع از تقویم­ هایی که می­توان با چاپ اختصاصی بازار خوبی برای آن‌ها به وجود آورد تقویم­های دیواری سال جدید است. می­توان با یک طراحی و چاپ اختصاصی و زیبای یک تقویم دیواری در سطح گسترده آن را به فروش رساند. به عنوان مثال طراحی یک تقویم دیواری شکیل و زیبای حصیری همیشه طرفداران خود را دارد. برگه­های تقویم می­تواند به صورت ماهانه و فصلی چاپ شده و طراحی زیبا و جذابی داشته باشند.

تقویم اختصاصی خانواده

چاپ اختصاصی سررسید 99، یکی از مهم‌ترین بخش­هایی که هر خانواده به آن توجه می­کنند مشخص بودن روزهای خاص و ایام تعطیلات تقویم است. پس همیشه مدنظر قرار داشته باشید اگر می­خواهید یک تقویم اختصاصی مورد پسند خانواده­ها طراحی کنید مناسبت‌ها و تعطیلات را با یک رنگ مشخص از دیگر رنگ‌های تقویم جدا کنید. از دیگر بخش­هایی که همه افراد به آن توجه می­کنند قراردادن تصاویر زیبا در برگه­های تقویم است.

چاپ اختصاصی سررسید 99

هنگام چاپ اختصاصی تقویم حتماً در هر برگه آن بخش خاصی را به منظور قرار دادن تصاویر زیبا خالی بگذارید. تصاویر چاپ شده در یک تقویم می­تواند شامل تصاویر زیبای طبیعت متناسب با هر فصل و یا تصاویر زیبایی از گل­ها باشد. چنانچه شما قصد فروش تقویم در محدوده خاصی را دارید می­توانید از تصاویر آثار تاریخی و طبیعت ویژه همان منطقه نیز استفاده کرده و بر جذابیت تقویم بیفزایید. همچنین قرار دادن تصاویر نقاشی­های بزرگان و دیگر طراحی­ها نیز همیشه طرفداران خود را دارد.

تصاویر ایرانی و اسلامی

یکی دیگر از تصاویری که چندین سال است طرفداران زیادی پیدا کرده است استفاده از تصاویر ایرانی و اسلامی است. شما می­توانید با قرار دادن تصاویر طبیعت ایران، آثار ملی و باستانی و تاریخی ایران، طرح­های سنتی ایرانی و همچنین قرار دادن تصاویر بزرگان ایرانی در همه عرصه­ها بر جذابیت تقویم اضافه کنید. از سوی دیگر می­توان با قرار دادن تصاویر اماکن مذهبی، احادیث ائمه و همچنین طرح­های اسلامی طرفداران این­گونه تصاویر را به خرید تقویم تشویق کنید. تمامی این گونه تصاویر برای سال 99 در انواع تقویم­ها قابل چاپ هستند.

تقویم دیواری با تصاویر زیبا

تقویم­های دیواری با تصاویر زیبا در انواع حصیری، چوبی، مقوایی و گلاسه در انواع چند برگ و تک برگ قاب تولید و چاپ هستند. تنها در این زمینه باید به یک چاپ اختصاصی جذاب و زیبا و چشم­نواز توجه کرد تا توجه مشتریان به سوی این­گونه تقویم­ها جلب شود. تقویم­های دیواری در انواع سایزهای گوناگون با توجه به سلیقه و نظر مشتری به صورت اختصاصی برای سال 99 قابل چاپ هستند. یکی از مهم‌ترین معیارهای چاپ تقویم اختصاصی سهولت استفاده آن برای مشتری در انواع جنبه­های استفاده از برگه­ها، خطوط و اعداد واضح، چاپ روشن و شفاف و کیفیت تقویم است.

 

 

تقویم رومیزی

در این زمینه و چاپ تقویم اختصاصی می­توان به چاپ انواع تقویم­های رومیزی نیز اشاره کرد. تقویم­های رومیزی نیز پتانسیل بالایی برای چاپ اختصاصی با طرح­ها و تصاویر زیبا دارند. گاهی اوقات افراد ترجیح می­دهند به­ جای آویزان کردن یک تقویم دیواری بر روی دیوار یک تقویم رومیزی و شکیل را بر روی کانتر، بر روی میز تلفن و یا حتی بر روی میز کار خود داشته باشند تا روزشمار تاریخ همیشه در دسترس آن‌ها باشد. در انواع تقویم رومیزی با جنس­های چوبی، مقوایی و گلاسه امکان اضافه کردن تصاویر زیبا وجود دارد.

تصاویر تقویم رومیزی

اکثر تقویم­های رومیزی به صورت ماهانه و با 12 برگ چاپ می­شوند. به همین دلیل این نوع تقویم ­ها فضای بسیار زیادی برای قرار دادن تصاویر در اختیار مشتریان قرار می­دهد. چاپ اختصاصی سررسید 99 به عنوان مثال می­توان در هر برگه تقویم زیبایی طبیعت همان ماه را به تصویر کشید و به همین ترتیب یک طبیعت زیبا را در هر ماه تا پایان فصل نشان داد. یکی دیگر از تصاویری که می­توان در این گونه تقویم­ها قرار داد استفاده از تصاویر نمادها و مشخصات هر ماه طبق تقویم باستانی ایرانی است که بسیار مورد توجه افراد قرار می­گیرد. برای چاپ تقویم اختصاصی رومیزی سال 99 می­توان از انواع تصاویر زیبا ماند تصاویر کودکان، محل­های گردشگری، آثار باستانی، اماکن مذهبی و بی­شمار تصاویر دیگر استفاده کرد.

دیدگاه‌ها 0