چاپ سفارشی تقویم با طرح دلخواه

تقویم

چاپ سفارشی تقویم با طرح دلخواه

چاپ سفارشی تقویم در واقع نوعی شخصی‌سازی تقویم به منظورهای گوناگون است. یکی از مهم‌ترین انگیزه­های چاپ سفارشی تقویم به منظور تبلیغات است. به این طریق که اطلاعات و مطالب دلخواه و مورد نظر بر طبق سلیقه مشتری بر روی تقویم در تیراژ بالا چاپ شده و در اختیار او قرار داده می­شود. چاپ سفارسی می­تواند انواع متفاوتی از چاپ عکس، چاپ متن و بر روی انواع تقویم­ها از نوع دیواری و رومیزی و انواع سررسید و سالنامه باشد.

برای چاپ اختصاصی اگر بخواهید یک تقویم دیواری را طراحی کنید می­توانید همه قسمت‌های آن را مانند تعداد برگه­ ها، نوع طراحی برگه­ها، جنس تقویم را بر اساس نظر و سلیقه خود مشخص کرده و اطلاعات تجاری و تبلیغاتی خود را در آن قرار دهید. در تقویم رومیزی نیز به همین ترتیب می­توان یکی از انواع تقویم را انتخاب کرده و جنس و نوع طراحی و نحوه تبلیغات بر روی آن را بر اساس سلیقه و نظر خود طراحی کنید و یک تبلیغات بلند مدت هدف­دار را انجام دهید.

تقویم 1399

در چاپ اختصاصی سررسید اندکی کار شما سخت­تر شده و باید نظرات بیشتری برای انتخاب نوع سررسید تبلیغاتی خود بدهید. سررسید به دلیل تنوع بسیار بالایی که دارند در انواع طرح­های متفاوت و متنوع تولید و چاپ می­شود و به همین دلیل تصمیم­گیری برای انتخاب نوع آن اندکی مشکل­تر است. برای انتخاب نوع سررسید باید نکات زیر را مدنظر قرار داد.

  1. جلد: اولین قسمتی که از سررسید مورد توجه قرار می­گیرد جلد آن است. یک طراحی دقیق و هدفمند جلد می­تواند یک تبلیغ خیلی مفید برای شما باشد. انتخاب یک جلد اختصاصی و متفاوت با دیگر جلدهای در دسترس از نظر جنس و طراحی بسیار جلب توجه کرده و در همان لحظه اول تماس چشمی فرد با آن شما به هدف تبلیغاتی خود خواهید رسید. پس در اولین گام جلد از مهم‌ترین بخش­های یک تقویم سفارشی است. انواع تقویم‌های سفارشی با جلدهای متنوع برای سال 99 قابل چاپ سفارشی هستند.
  2. ابعاد: دومین بخشی که شما می­توانید با انتخاب آن تأثیر مثبتی روی مخاطب بگذارید انتخاب یک قطع جالب و کاربردی از سررسید است. چنانچه شما با توجه به جامعه مخاطب خود و نیازهای آن‌ها یک سایز کاربردی تقویم و برطرف کننده نیاز آن‌ها را طراحی کنید به مدت یک سال تبلیغات خود را همراه با آن فرد خواهید داشت.
  3. طراحی صفحات: یکی از مهم‌ترین بخش­هایی که هر فرد در طی روز به صورت مداوم با آن روبرو می­شود صفحات یک سررسید است. چنانچه شما یک طراحی صفحه اختصاصی و جذاب و چشمگیر داشته باشید اطلاعات شغل و یا شرکت و برند شما به صورت مداوم در طی روز روبروی چشم فرد بوده و هیچ گاه از ذهن او پاک نخواهد شد. یک طراحی صفحه دقیق می­تواند شامل ارائه اطلاعاتی جزئی از محصول و یا نوع فعالیت مورد نظر بوده و فرد را وادار به مطالعه آن به صورت روزانه کند.

همچنین در بعضی موارد مشتریان ترجیح می­دهند صفحات داخلی یک سررسید شامل تنها یک لوگو بوده و در صفحات از اشعار، احادیث و یا جملات بزرگان و یا شعار سازمان خود استفاده کنند. این نوع نیز تأثیرگذاری خواص خود را دارد.  برای شروع سال 99 انواع طراحی صفحات با نظر مشتریان قابل چاپ است.

  1. نوع کاغذ: گاهی بعضی از مشتریان ترجیح می­دهند برای جلب توجه بیشتر نوع کاغذ سررسید خود را تغییر دهند. این تغییر می­تواند شامل تغییر رنگ کاغذ، جنس کاغذ، ضخامت کاغذ و دیگر موارد باشد. این نوع از تغییر نیز می­تواند جالب بوده و جلب توجه استفاده­کنندگان را برانگیزد. چاپ سررسید سال 99 با انواع کاغذها امکان­پذیر است.
  2. رنگ اختصاصی: ممکن از شرکت و سازمان و یا برند شما از رنگ ثابت و خاصی همیشه برای معرفی محصولات خود استفاده کند. چنانچه این رویه در سازمان شما برقرار است می­توانید با انتخاب آن رنگ به عنوان رنگ غالب در چاپ سررسید تنها با نشان دادن رنگ موردنظر به صورت سریع محصول و یا شرکت خود را برای مشتریان یاد­آوری کنید. این نوع از تبلیغ بسیار تأثیرگذار بوده و در صورت داشتن چنین امکانی بسیار جالب است. مشتری می­تواند رنگ مورد نظر خود را برای چاپ جلد و طراحی داخلی صفحات در نظر بگیرد.

6: طراحی بخش­های جانبی: گاهی مشتری نیاز تمایل دارد تا بخش­های خاصی را بر سررسید خود اضافه کرده تا آن را اختصاصی کند. این بخش­ها می­تواند شامل قراردادن بخش نگهداری خودکار، گوشی، ماشین حساب باشد. با قرار دادن این گونه محل­ها در سررسید آن‌ها کاربردی­تر شده و در زمان بیشتری مورد استفاده افراد قرار گرفته و تبلیغات شما بازدهی بیشتری خواهد داشت.

 

دیدگاه‌ها 0