چاپ عمومی و اختصاصی تقویم‌های رومیزی و دیواری

چاپ عمومی و اختصاصی تقویم‌های رومیزی و دیواری

تقویم‌های رومیزی و دیواری از انواع بسیار پرطرفدار تقویم‌ها برای محیط­های اداری و تجاری و منازل هستند. به دلیل استفاده روزانه و زیاد آن‌ها یکی از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که می­توانند به‌صورت مداوم در طول یک­ سال محصول و یا شرکت و فعالیت شمارا تبلیغ کنند. این دو نوع از تقویم به دلیل اینکه به‌صورت مداوم جلوی چشم افراد هستند ماندگاری بسیاری زیادی در ذهن پیدا می­کنند و اطلاعات چاپ‌شده بر روی آن‌ها تا مدت‌ها در ذهن باقی می­ماند. می­توان تنها با یک‌بار هزینه اندکی به مدت طولانی در ذهن­ها ماندگار شد.

انواع تقویم رومیزی

تقویم‌های رومیزی به دلیل استفاده کاربردی و روزانه­ای که دارند از نوع پرطرفدار تقویم هستند که به صورت اختصاصی و تبلغاتی و حتی به صورت عمومی و برای فروش قابل تولید هستند. بهترین زمان برای سفارش و شروع این نوع از تقویم­ها قبل از شروع سال جدید است. تقویم‌های رومیزی انواع متفاوتی دارند که عبارت‌اند از:

  1. تقویم رومیزی اداری: این نوع از تقویم در ابعاد 12*5/8 هم جنبه برگه یادداشت داشته و هم به عنوان تقویم مورد استفاده است. این تقویم به وفور در ادارات و شرکت‌ها و بر روی میز کارمندان دیده می­شود و از نوع پرطرفدار و بسیار ارزان قیمت تقویم است. تقویم رومیزی اداری به صورت روزشمار بوده و تقویم‌های شمسی، میلادی و قمری را نمایش می­دهد.

این تقویم به کمک دو حلقه فلزی و یک پایه بر روی میز قرار داده می­شود و قابل تعویض برای هر سال جدید است. جنس برگه­های این تقویم از کاغذ 70 گرم است که به صورت پانچی صحافی می­شود. چنانچه قصد تبلیغ بر روی این نمونه بسیار ارزان قیمت تقویم دارید می­توانید با درج اطلاعات مورد نظر خود بر روی دو صفحه ابتدایی و انتهایی آن و همچنین چاپ لوگوی خود در تمامی صفحات تبلیغ مورد نظر خود را انجام دهید.

  1. تقویم رومیزی زیردستی: این از تقویم در سایز بزرگ در ابعاد 30*45 یا 50*35 تولید می­شود. این نوع از تقویم جنبه برگه­های برنامه­ریزی و یادآوری هفتگی داشته و بسیار مورد استفاده مدیران و مسئولان ادارات و شرکت‌ها هستند. این نوع از تقویم‌ها به صورت هفته شمار تولید شده و از قسمت بالا به وسیله چسب و فنر به هم متصل می­شوند. پایه این نوع از تقویم‌ها از مقوا با روکش گالینگور و یا چوب با روکش و چاپ مخصوص است. برای چاپ اختصاصی و تبلیغاتی این تقویم می­توان از قسمت بالای هر برگه برای توضیح محصولات و یا شرکت خود استفاده کرده و همچنین می­توان با چاپ طلاکوب و یا نقره­کوب بر روی صفحه زیرین برگه­ها یک تبلیغ ماندگار و طولانی مدت را انجام داد.
  2. تقویم رومیزی پایه­دار: این نوع از تقویم برای منظور تبلیغات بسیار پر استفاده و ارزان است. برگه­های تقویم به صورت ماهانه بر روی یک پایه سه گوش قرار گرفته و بر روی میز به مدت یک سال قرار می­گیرند. برگه­های این نوع از تقویم­ها عموماً به صورت گلاسه بوده و در قسمت بالای آن بهترین مکان برای تبلیغات است. پایه این نوع از تقویم‌ها با جنس‌های چوبی، مقوایی و ایندبرد تولید می­شود که هر کدام پتانسیل بسیار خوبی برای معرفی انواع محصولات و تبلیغ شرکت و یا محصول مورد نظر دارند. این نمونه یک گزینه بسیار مناسب برای تبلیغات در سال 99 است.

انواع تقویم دیواری

تقویم‌های دیواری نوعی از تقویم هستند که بیشترین استفاده از آن‌ها در منازل است. به همین دلیل این نوع از تقویم یکی از بهترین نمونه­ها برای تبلیغ کسب‌وکار و محصولات مرتبط با منازل مسکونی و خدمات آن‌ها است. شما می­توانید با یک­بار چاپ تقویم دیواری با هزینه بسیار پایین اقدام به یک تبلیغ طولانی مدت و پربازده کنید. انواع تقویم دیواری عبارت‌اند از:

  1. دیواری حصیری: در این نوع از تقویم برگه­های تقویم بر روی یک صفحه حصیری متصل شده و به دیوار نصب می­شوند. حتی اگر قصد تبلیغ بر روی آن را ندارید می­توانید تا پیش از شروع سال 99 در تعداد زیاد و هزینه پایین آن‌ها را سفارش داده و به فروش برسانید.
  2. دیواری چوبی: پایه قابل اتصال این نوع از تقویم از جنس چوب بوده و نوع مقاوم‌تری نسبت به حصیری است. در این نوع از تقویم امکان چاپ مطالب تبلیغاتی به صورت طلاکوب و نقره­کوب بر روی قسمت چوبی تقویم وجود داشته و نوع ماندگاری از تبلیغ است. این نوع از تقویم برای فروش عمومی نیز بسیار مورد توجه هستند.

تقویم‌های دیواری در انواع ساده و بسیار ارزان‌قیمت مانند تقویم‌های گلاسه­ای تک‌برگ و مقوایی نیز به صورت اختصاصی و تبلیغاتی و هم به صورت عمومی قابل تولید بوده و با بهترین قیمت برای سال 99 به چاپ می­رسند.

 

 

 

دیدگاه‌ها 0