تست برای دسته بندی ها

فلاسک هدیه تبلیغاتی

به دلیل میزان گستردگی دامنه ی هدایای تبلیغاتی، می توان از بیشتر محصولاتی که در روزمره مورد استفاده ی افراد مختلف می شود، به عنوان ابزاری برای تبلیغ محصول خود بهره بگیریم. برای نمونه فلاسک تبلیغاتی از جمله محصولات پرطرفدار برای تبلیغات بین سازمان ها و شرکت ها به حساب می آید. شما برای تبلیغ هرگونه کسب و کار با میزان وسعت و میزان درآمد می توانید از فلاسک به عنوان ابزاری پر طرفدار بهره ببرید.

به دلیل اینکه فلاسک استفاده ی زیادی بین خانواده ها دارد، به عنوان پرکاربردترین هدیه ی تبلیغاتی در نظر گرفته می شود. و برای علاقمندان به نوشیدن چای، یک هدیه ی با ارزش محسوب می شود. که می تواند آن را با خود در هر مکانی همراه داشته باشد. استفاده از فلاسک برای تبلیغ، باعث ایجاد رضایت در افرادی که از این ابزار بهره می برند می باشد.

فروش فلاسک هدیه تبلیغاتی ارزان

چاپ روی فلاسک تبلیغاتی

فلاسک هدیه ی تبلیغاتی را می توان در مکان هایی مثل: منزل، خودرو، کیف دستی که همراه دارید، در میان لوازم ورزشی و کوله پشتی شما، یا در هنگام طبیعت گردی و همچنین کوهنوردی و در هر زمان که میل به نوشیدن چای داشته باشید همراه خود داشته باشید. این فلاسک ها از جنس های باکیفیت و با دوام و مقاوم در برابر ضربه ساخته شده اند. با استفاده از این فلاسک ها آب جوش و آب سرد در مدت زمان بیشتری گرما و سرمای خود را حفظ خواهند کرد.

همچنین در هنگام سفر با اتوبوس یا قطار می توانید همیشه چای داغ برای نوشیدن داشته باشید، و از سفر خود لذت کافی را ببرید. چاپ فلاسک تبلیغاتی برای رانندگان می تواند روی میزان بازدهی تاثیر زیادی داشته باشد. زیرا به دلیل استفاده در ماشین های مسافر بری، روزانه فلاسک را در معرض دید افراد زیادی قرار می دهند.

چاپ روی فلاسک های تبلیغاتی و لوازم پیک نیک

فلاسک های تبلیغاتی می تواند همراه فرزندانتان در مهدکودک و مدارس و دانشگاه باشد، تا نوشیدنی های گرم و سرد را زمان های مختلف همراه داشته باشند. فلاسک هایی که برای تبلیغ انتخاب می شوند دارای رنگ بندی مختلفی می باشند: مشکی، آبی، صورتی، بژ، طوسی، صورتی کم رنگ، بنفش، سفید، نارنجی، استیل که بنا به سلیقه ی مدیران سازمان ها و صاحبان شرکت ها تهیه می شوند.

تبلیغاتی که روی فلاسک ها حک می شوند از کیفیت بالایی برخوردار می باشد، زیرا اگر این چنین نباشد با چندین بار شستشوی فلاسک محتوای تبلیغ از روی فلاسک پاک می شود، و دیگر نمی تواند به معرفی محصول یا برندی خاص بپردازد.