جدید ترین هدایای تبلیغاتی

جدید ترین هدایای تبلیغاتی

کالاهای تبلیغاتی جدید در دوران کرونا

جدید ترین هدایای تبلیغاتی باید شرکت و نام تجاری شما را به نمایش بگذارند. برای برجسته شدن و تأثیر مثبت ، باید در مورد موارد تبلیغاتی که هدیه می دهید ، خلاقانه فکر کنید تا بتوانید هدفمند گام بردارید. هنگامی که مشتری ها و مخاطبینتان کالای تبلیغاتی شما را در حال توزیع می بینند هیچ احساسی بهتر از این نیست که  بگویند: “وای ، من تا به حال چنین چیزی ندیده ام!”

در این مقاله سعی داریم جدید ترین هدایای تبلیغاتی را که در سال 2020 ترند شده است را بررسی کنیم. این هدایا به ما ایده می دهند و مارا در انتخاب هدیه ای خاص در جهت تبلیغات برای برند و یا شرکتمان یاری می رسانند . از این نکته هم نباید غافل شد که بیماری کرونا و پروتکل های آن نیز سهم بزرگی در ایجاد تنوع در این هدایا داشته است :

  1. ابزارهایی برای لمس کردن سطوح
  2. کیف حاوی ماسک صورت و محلول یا ژل ضد عفونی کننده
  3. قلم ضد باکتری

 

1-ابزارهایی برای لمس کردن سطوح

این ابزار ها دست ها را از لمس کردن سطوح عمومی در امان نگه می دارند  و برای کاهش انتقال ویروس کرونا و یا میکروب ها استفاده می شوند . این ابزار ها درها را باز  می کنند ، دکمه ها را فشار می دهند و کارهایی که ممکن است آلودگی را به شما نزدیک کنند را برای شما انجام می دهند. این ابزار ها که از جدید ترین  هدایای تبلیغاتی هستند از حمل کیف تا لمس دکمه ها و باز کردن درها را در بر می گیرند و در واقع بسیاری از کارهای روزانه را انجام می دهند. بنابراین برند ها و شرکت ها می توانند با چاپ کردن اطلاعات و لوگوی خود روی این هدایا در واقع علاوه بر حمایت از رعایت پروتکل ها , برای خود تبلیغات نیز انجام می دهند.

نمونه ای از ابزارهایی برای لمس کردن سطوح

2- کیف حاوی ماسک صورت و محلول یا ژل ضد عفونی کننده

این کیف ها یکی از هدایایی هستند که تمام موارد ضروری را برای ایمن نگه داشتن در بر می گیرند.این کیف ها می توانند همراه با ماسک صورت قابل استفاده مجدد و یک بطری حاوی محلول ضد عفونی کننده دستی باشند . برای حفظ امنیت بهداشتی همگانی و گسترش آگاهی مخاطبین از برند این هدیه آماده می شود و روی تمام اجزای آن لوگو و نام شرکت چاپ می شود

3- قلم ضد باکتری

یکی از هدایای قابل توجه پاره ای از برند های معروف که از جدید ترین هدایای تبلیغاتی می باشد , قلم آنتی باکتریال با تضمین محافظت 99.9 درصدی در برابر باکتری ها در هنگام استفاده است . برند هایی که از این ایده خاص و جدید برای هدایای تبلیغاتی مارک و لوگوی برند و شرکت خود را بر روی این قلم ها که در رنگ های متفاوت و جذابی وجود دارند , چاپ می کنند و این هدایا را سفارشی می کنند و در واقع علاوه بر تبلیغات از انتشار میکروب ها و باکتری ها جلوگیری می کنند.

تصویری از قلم های آنتی باکتریال

 

لینک منبع :  https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fhiconsumption.com%2Fbest-no-touch 

دیدگاه‌ها 0