خلاقانه ترین هدیه های تبلیغاتی

خلاقانه ترین هدیه­ های تبلیغاتی

خلاقانه ترین هدیه های تبلیغاتی

خلاقانه ترین هدیه­ های تبلیغاتی، هدیه­ های تبلیغاتی همواره به عنوان یکی از ابزار­های تبلیغات برای هر برند و شرکت به­ کار می­روند. سالانه تعداد زیادی از این هدایا با تنوع و ایده­های جالب بین مخاطبین و مشتری­ها توزیع می شوند. در این میان خلاقانه ترین هدیه­ های تبلیغاتی , که با هوش و ذکاوت و دقت بالاتری انتخاب شده اند , در امر تبلیغات موفق تر بوده اند.

این هدایا علاوه­ بر برطرف کردن نیازی در مشتری , یا ایجاد هیجان در وی به هر چه بیشتر شناخته ­شدن برند و شرکت کمک می کنند . فقط کافی است که صاحبان شرکت­ ها و برند­ها هدایا را هوشمندانه انتخاب کنند و با درج لوگو و نام برند روی هدایا این هدف را به ­پیش­ ببرند . در این مقاله سعی داریم با تعدادی از هدایای خلاقانه که در سال 2020 ترند شده­ اند آشنا شویم :

  • چتر­های وارونه ­شونده
  • بطری خنک کننده حوله
  • پد موس شارژکننده بدون نیاز به سیم

برای مشاوره رایگان در رابطه با انتخاب هدیه مناسب با کسب و کار خود با بخش مشاوره مجتمع چاپ بهرام تماس بگیرید.

چترهای­ وارونه­ شونده :

چترهای­ وارونه­ شونده برای باز و بسته­ شدن معکوس و نگه­ داشتن قسمت مرطوب چتر به سمت داخل در نظر گرفته ­شده­ است. این طراحی هوشمند باعث می­شود تا با باز و بسته­ شدن چتر به سمت داخل , افراد در خانه و اتومبیل راحت­تر باشند ، بنابراین علاوه بر این که  همیشه خشک خواهید­ماند , قطرات آب از روی چتر پایین نمی­ریزد . چتر­ وارونه­ شونده با یک کیف حمل پارچه ­ای و بند برای انداختن روی شانه ، یک کالای تبلیغاتی متفکرانه و خلاقانه است .صاحبان برند­ها می توانند لوگو و اطلاعاتشان را روی این هدیه درج کنند و از آن به عنوان یکی از خلاقانه ترین هدیه­ های تبلیغاتی استفاده­کنند.

تصویری از چتر های وارونه شونده

 

بطری خنک ­کننده حوله :

بطری خنک­ کننده حوله در واقع یک حوله نرم با سرعت جذب سریع در داخل یک بطری آب کوچک است. این کالای تبلیغاتی یک بسته کامل را ایجاد می کند که برای هم­سویی برند شما مثلا با موضوع تناسب اندام ، سلامتی و موضوعات سبک زندگی فعال مناسب است. رنگ حوله­ ای را که انتخاب می کنید می تواند نشان­ دهنده برند شما باشد و می توانید با چاپ کردن آرم خودبه عنوان هدیه تبلیغاتی خلاق روی بطری آب به هر­چه بیشتر شناخته­ شدن آن کمک کنید.

تصویری از یک بطری خنک­ کننده حوله

پد موس شارژکننده بدون نیاز به سیم :

پد موس شارژ کننده بدون نیاز به سیم 2 در 1 به عنوان یکی دیگر از خلاقانه ترین هدیه­ های تبلیغاتی به راحتی تلفن شما را روی میز کار شارژ می کند. این پد­ها در کنار نمایش پیشرفت علم در زمینه شارژ باتری­ها می­توانند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی فوق العاده کارآمد و جذاب , به عنوان ابزاری که در نمایش برند شما به­  کار­بروند و همیشه شما را به یاد مخاطبین بیاورند . تنها کافیست نام , لوگو و یا مشخصات خود را روی آن درج­ کنید .

در­واقع با ایده ­های نو و خلاقانه , می­توان علاوه­ بر تبلیغات و هر­چه بیشتر دیده­ شدن برند و یا شرکت , نیازی در مشتری یا مخاطب را برطرف­ کرد و این­ گونه موجب این شد که نام و لوگو و مشخصات برند باهدیه تبلیغاتی خلاق در ذهن آن­ها نقش ­ببندد.

 

منبع :https://www.godelta.com/blog/10-creative-promotional-items

دیدگاه‌ها 0