درباره ما

بازرگانی بهرام

در مورد مجموعه تولیدی و چاپ بهرام بدانیدبازرگانی بهرام یک مجموعه خدمات چاپ و تولید کالای تبلیغاتیست، که در طول دو دهه فعالیت خود توانسته با کسب رضایت مشتریان و همین طور به روز نگه داشتن اطلاعات پرسنل خود، نامی خوش از خود به جای بگذارد. در این مجموعه که شامل یک بخش فروشگاهی برای سفارش و طراحی و یک بخش کارگاهی شامل ماشین آلات چاپ و تولیدی است، کلیه امور مربوط به چاپ دیجیتال و افست انجام می شود.

آنچه که بازرگانی بهرام را از سایر همکاران متمایز کرده است، تمرکز این مجموعه بر خرید ماشین آلات به روز و تجهیز کارگاه بوده است که در نهایت منجر به ایجاد یک پروسه تولید تا فروش مستقیم شده است. این بدان معنی است که هزینه های نهایی برای مشتریان نیز بسیار کاهش پیدا کرده اند.

نام صاحب امتیاز دامنه و نماد الکترونیک: محمد بهرام

سوالات متداول

تمامی خدمات و کالاهای ارائه شده در بازرگانی بهرام توسط ماشین آلات کارگاه خودش تولید می شود که علاوه بر سرعت عمل، موجب پایین آمدن قیمت نهایی برای مصرف کننده نیز هست.

خدمات: چاپ افست مانند کاتالوگ / کارت ویزیت / ست اداری

فروش کالا: هدایای تبلیغاتی / تقویم / سالنامه / ست مدیریتی

نحوه سفارش و خرید در سایت چگونه است؟

مانند هر فروشگاه آنلاین دیگری شما می توانید با انتخاب محصول و افزودن آن به سبد خریدتان، سفارش مورد نظر را ثبت نمایید، در هر لحظه از این پروسه هم می توانید نظر خود را تغییر دهید یا کالایی را اضافه و کم کنید. توجه داشته باشید که کالاهای داخل فروشگاه امکان سفارشی سازی شدن هم دارند و اگر نیاز دارید یک مورد خاص را بر روی کالا سفارش دهید می توانید در بخش توضیحات سفارش درج نمایید

هزینه های به جز خود کالا شامل چیست؟

تمامی هزینه های مربوط به فروش کالا در خود یک کالا محاسبه شده است، تنها هزینه های حمل و نقل بسته به سفارش شما و محدوده ارسال باید به صورت جداگانه محاسبه شوند و یا در زمان تحویل به مشتری با فاکتور شرکت های حمل و نقل مانند الوپیک و اسنپ، دریافت می شوند.

آیا برای بسته بندی هزینه جداگانه پرداخت می شود؟

خیر برای بسته بندی نیازی به پرداخت هزینه اضافه نیست، کلیه کالاها چه در تهران و چه در شهرستان توسط پست یا خدمات دهنده های حمل و نقل به مشتری تحویل داده خواهند شد و از بسته بندی استانداردی که سفارش را دچار آسیب نکند بهره مند هستند.

تماس با چاپ بهرام

تلفن: ۳۳۹۵۱۴۷۱ – ۳۳۵۳۱۰۴۵

فکس: ۳۳۵۳۰۵۴۱ – ۳۳۹۱۵۲۳۶

تلفن همراه: ۰۹۳۰۴۶۶۸۰۰۱-۰۹۱۹۶۰۸۶۱۰۵

آدرس: خیابان جمهوری، خیابان ملت، برج بهارستان، طبقه دوم، بلوک B، واحد ۳۲۵

ایمیل: info@bahramprint.com